Sıkça Sorulan Sorular

ROADMARK KULLANICILARINA HANGİ HİZMETLERİ SUNUYOR?

ROADMARK, kullanıcıların araç fiyatlarını sorgulayabildiği, yerinde değerleme hizmeti ile araçların optimum fiyat aralıklarını öğrenebildiği ve hızlı satmak için başvurabildiği Türkiye’nin ilk ve tek oto değerleme markasıdır.

ARACIMI ROADMARK PLATFORMU ÜSTÜNDEN HIZLI SATABİLİR MİYİM?

Evet. İsterseniz 1 saat içerisinde nakit alım seçeneği ile, isterseniz 24 saat teklif yolu ile, aracınızı kullanmaya devam etmek isterseniz ilanlama yöntemi ile optimum fiyattan satmanıza yardımcı oluyoruz.

ROADMARK HİZMETLERİNDEN YARARLANMAK İÇİN ÜYE OLMAM GEREKLİ Mİ?

Evet. ROADMARK’ın sunmuş olduğu Araç sorgulama- Yerinde araç değerleme ve Hızlı araç satma hizmetlerinden yararlanmak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmanız size ROADMARK’ın sağlayacağı avantajlar dünyası için de kapıları aralayacaktır.

ROADMARK ARAÇ ALIM VE SATIMI YAPIYOR MU?

Hayır. ROADMARK, araç alım / satımına aracılık eden bir online platformdur.

ROADMARK, Kullanıcı ile Motorlu Araç Tacirleri arasında köprü vazifesi görür.

Aracını hızlı satmak isteyen ile aracı almak ve basiretli ticaret yapmak isteyen her kullanıcı ROADMARK’ın müşterisi olabilir.

ROADMARK’I DİĞERLERİNDEN AYIRAN NEDİR?

Bizi biz yapan temel özelliğimiz, kullanıcı deneyimine verdiğimiz önemle açıklanabilir. Yaptığımız her yerinde değerlemenin büyük süresini kullanıcılarımızı dinlemeye ayırıyoruz. Mobilin gücü ve içgörüsü ROADMARK’ın da temel gücünü oluşturuyor. Türkiye’nin ilk ve tek Oto Değerleme Markasını da işte bu vizyonla kurduk.

ROADMARK OLMADIĞI İLLERDE DE HİZMET VERECEK Mİ?

ROADMARK standartlarını kullanıcılarımız için hep gözeteceğimiz şekliyle Türkiye’nin birçok noktasında araç ekspertiz noktaları da bizim hizmetlerimizi siz kullanıcılarımıza sunuyor olacaklar. Bunun için lütfen bizi takip etmeye devam edin!

SORGULAMADAN NE ANLAMALIYIM?

Araç fiyatını roadmark.com.tr üzerinden 15 saniye gibi bir sürede kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Unutmayın, sorguladığınız araç bilgisi, ekstra donanım / aksesuar / hasar / satışa engel konuları gözetmeksizin üretilen beyan koşullu fiyatlardır. ÜCRETSİZ SORGULAMA ikonuna basarak işlemi çok kısa sürede yaparak değerleme öncesi bilgi alabilirsiniz.

DEĞERLEMEDEN NE ANLAMALIYIM?

Günümüzde çok fazla bilgi günlük hayattaki işlerimizi kolaylaştırırken bir o kadar da zorlaştırıyor. Kıymetli zamanımızı gerçekten yapmak istediklerimize ayıramıyoruz. İşte ROADMARK burada kullanıcısına çok önemli bir ayrıcalık sunuyor. Hızlı, güvenilir ve şeffaf raporlama ile ROADMARK araç satma deneyimini değiştiriyor.

ROADMARK HİZMETLERİNİN FİYATLARINI ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

ROADMARK hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiyi ROADMARK Müşteri Hizmetlerini 0850- 850 7623 nolu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

ROADMARK’IN akıllı telefon uygulaması bulunuyor mu?

Yakın tarihte akıllı telefonlar için uygulamamızı da sunuyor olacağız.

ROADMARK mobil hizmetleri nerelerde bulunuyor?

Hizmetlerimiz Antalya il merkezinden 200 Km çapındaki alanda faaliyet vermektedir. Fiyatlama bilgisi için 0850 850 7623 nolu ROADMARK Müşteri Hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz.

ROADMARK ekspertiz hizmeti midir?

Hayır. Dünyada bilinen adıyla Auto Appraisal, Türkiye’deki ilk ve tek örneği ile Oto Değerleme ROADMARK’ın sunduğu bir hizmettir. Ekspertiz hizmetinde fiyatlama hizmet kalemleri arasında yer almazken, Oto Değerleme de fren testi, yol testi gibi kavramları içermez.

ROADMARK Lojistik vb. Hizmetleri de sağlayacak mı?

ROADMARK ilerleyen tarihlerde kullanıcılarına farklı hizmetleri de sağlıyor olacak. Bunun için bizi sosyal medyadan da takip etmenizi rica ediyoruz.