Biz Kimiz?

Roadmark, kurucu kadrosunun 20 yılı aşan tecrübesini Türkiye’nin ilk ve tek oto değerleme markası için biraraya getirmektedir. Otomotiv sektörünü temsil eden premium segment markalarında uzun yıllar farklı departmanlarda görev yapan Cenk Güler kurumsal hayattan edindiği tecrübeleri kendi yatırımlarında devam ettirmektedir. Araç kiralama sektörüne yenilikçi yaklaşımlar getiren şirketleriyle bankacılık ve otelcilik sektörleriyle uzun yıllar işbirliktelikleri yapmaktadır.

Roadmark, 2012 yılından itibaren kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama faaliyetlerini kendi markası altında devam ettirmektedir.

Roadmark oto değerleme hizmeti ile Türkiye’nin kurumsallaşan 2.el otomotiv pazarına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Şeffaf fiyatlar, kullanıcı odaklı online platform ve yerinde değerleme Roadmark’ın yeni girişiminin en önemli değer önerileridir.

Şu ana kadar sektörde sunulmayan raporlama  aracın  hızlı satışı için müşteri odaklı çözümler Roadmark’ın fark yaratmayı amaçladığı  konulardır.

Önceliği sektöre dinamizm  katacak yenilikler  olan Roadmark , internet kullanan ve çözüm odaklı müşterilere değer yaratmaya devam edecektir.